Program

Čas Hlavní stage
14:30 – 16:30 TANEČNÍ SKUPINY A SOUBORY

Pole heaven
Inspiral dance
Naplno Dance & Yoga Centre
Taneční studio Kamily Hlaváčikové
Freedom TŠ Hes
Taneční centrum BackStage
Taneční studio Andrea
Fresh_izzy
ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady
Euna Chang
Axé Capoeira
Falcon Dance Company
Džerelo
Rinceoirí
Kalafa's Shuffle school
POP balet
16:30 – 17:30 SPOLEČNÝ TRÉNINK U „BALETNÍ TYČE“
Národní divadlo v Praze
Jihočeské divadlo
Národní divadlo Brno
Divadlo J.K.Tyla v Plzni
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Národní divadlo moravskoslezské
The Royal Ballet School
School of Dance
Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
Slezské divadlo Opava
17:30 – 18:00 FLASHMOB
18:00 – 19:00 PŘEHLÍDKA TANEČNÍCH KONZERVATOŘÍ

Konzervatoř Duncan Centre
Pražská taneční konzervatoř
University of California Santa Barbara Dance Company
Konzervatoř Taneční centrum Praha
Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
19:00 – 20:30 GALA PROFESIONÁLNÍCH TANEČNÍCH SOUBORŮ

Balet Praha Junior
Bohemia Balet
Slezské divadlo Opava
Moravské divadlo Olomouc
Divadlo J. K. Tyla v Plzni
Jihočeské divadlo
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Národní divadlo
Čas Hlavní stage
14:30 – 16:30 TANEČNÍ SKUPINY A SOUBORY

Pole heaven
Inspiral dance
Naplno Dance & Yoga Centre
Taneční studio Kamily Hlaváčikové
Freedom TŠ Hes
Taneční centrum BackStage
Taneční studio Andrea
Fresh_izzy
ZUŠ Otakara Vondrovice Poděbrady
Euna Chang
Axé Capoeira
Falcon Dance Company
Džerelo
Rinceoirí
Kalafa's Shuffle school
POP balet
16:30 – 17:30 SPOLEČNÝ TRÉNINK U „BALETNÍ TYČE“
17:30 – 18:00 FLASHMOB
18:00 – 19:00 PŘEHLÍDKA TANEČNÍCH KONZERVATOŘÍ

Konzervatoř Duncan Centre
Pražská taneční konzervatoř
University of California Santa Barbara Dance Company
Konzervatoř Taneční centrum Praha
Taneční konzervatoř hl. m. Prahy
19:00 – 20:30 GALA PROFESIONÁLNÍCH TANEČNÍCH SOUBORŮ

Balet Praha Junior
Bohemia Balet
Slezské divadlo Opava
Moravské divadlo Olomouc
Divadlo J. K. Tyla v Plzni
Jihočeské divadlo
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Národní divadlo
Čas Workshopové stanoviště – most
15:00 –15:30 Baletní dílna Národního divadla
15:30 – 16:00 Jazz – Tomáš Kuťák (Evil Dancers)
16:00 – 16:30 Taneční párty pro děti s lektory StarDance – Taneční klub Vavruška
16:30 – 17:00 Afro Dance – Fresh_izzy
17:00 – 17:30 Salsa – Bohemian Salsa
17:30 – 18:00 Flashmob
18:00 – 18:30 Urban Kizomba – Rhytm of Prague
18:30 – 19:00 Lady latino – Šárka Koťátková (Place 4 People)
19:00 – 19:30 Argentinské tango – Caminito.Cz
19:30 – 20:00 Bachata – Mauritius & Elvira
20:00 – 20:30 Standard & latina pro páry – Place 4 People
20:30 – 21:00 Swing – Zig-Zag tap&swing
21:00 – 22:00 Salsa workshop & tančírna – Bohemian Salsa
Čas Workshopové stanoviště – pláž
15:00 – 15:30 Kontaktní improvizace – Mirka Papajiková (Rozvoj tancem)
15:30 – 16:00 Pilates – Sara Puchowska
16:00 – 16:30 Bollywood dance – Jarmila Chromíková (Naplno Dance & Yoga Centre )
16:30 – 17:00 Capoeira – Axé Capoeira
17:00 – 17:30 Akrojóga – Akrooba

Pro partnery

Zde si můžete stáhnout tiskové materiály.